W tym odcinku serii filmów o moich winylach opowiadam o prawdziwym białym kruku zza żelaznej kurtyny, czyli płycie „The Beatles” wydanej w 1965 roku w Niemieckiej Republice Demokratycznej (NRD). Możesz o niej też poczytać w tym artykule.
Amiga
Podziel się swoją opinią